Automobilklub Wielkopolski

Delegatura Mosina

2019.07.21 XVI Rajd św. Krzysztofa

  Data imprezy:                     21 lipca 2019 - niedziela                                               XVIII Runda TSMP
  Start rajdu:            Mosina - Plac Targowy ul. Farbiarska 22                                   XVIII Runda TPP
  Próby SZ:              Mosina - Plac Targowy ul. Farbiarska 22                                       IV Runda OPZT
  Meta i baza rajdu  Ludwikowo - Strzelnica Bractwa Kurkowego                                   IV Runda MMM
                                                   [ 52°14'37.5"N 16°49'07.5"E                                      
                                                     52.243750, 16.818744 ]
_________________________________________________________________________________________  
 16 już raz, uczestnicy rajdów organizowanych przez Automobilklub Wielkopolski, spotkają się
w dniu Patrona kierowców i podróżnych, by poświęcić swoje pojazdy, a następnie udać się
na trasę rajdu. Termin rajdu sprzyja poznawaniu okolic, lasów, pól  i jezior oraz pięknych terenów
Wielkopolskiego Parku Narodowego. A w czasie rajdu znajdą się z pewnością chwile, by przystanąć,
zwiedzić znane i mało znane obiekty, często owiane mgiełką tajemniczości.

Program imprezy *:
11.00 - 11.30 -- przyjmowanie załóg
11.30 -- święcenie pojazdów
11.45 -- odprawa zawodników
12.00 -- start pierwszej załogi na próbę SZ i trasę rajdu
15.00 -- planowany przyjazd pierwszej załogi na metę
                 Posiłek regeneracyjny w bazie rajdu wydawany na bieżąco po przyjeździe załóg.
                 Prawidłowy przejazd trasy wywieszony będzie w bazie rajdu 15 minut po przyjeździe ostatniej załogi.
15.00 -- Otwarty Konkurs Strzelecki o Puchar Bractwa Kurkowego
16.30 -- planowane ogłoszenie wyników prowizorycznych rajdu
16.45 -- planowane ogłoszenie wyników oficjalnych rajdu
17.00 -- rozdanie nagród i zakończenie rajdu
                                                                           * Podane godziny są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od ilości załóg

Lista zgłoszeń

lp. Kierowca
Klub Pilot
Klub Osoby towarzyszące SZ
 1.  Marcin Rogulski  ABP  Agnieszka Sakowicz  ABP    
 2.  Przemysław Rokowski  wlkp  Anna Lewandowska  wlkp  Ida Rokowska  
 3.  Wojciech Paczkowski  wlkp  Magdalena Zalewska  wlkp    
 4.  Robert Jedynak  AP  Maciej Rutkowski  AP    
 5.  Tomasz Trafas  wlkp  Joanna Radomska-Trafas  wlkp    
 6.  Paweł Podbielski  AK  Joanna Podbielska  AK    
 7.  Wojciech Puk  AW  Henryka Puk  AW    
 8.  Przemysław Osmański  AW  Karolina Osmańska  AW    
 9.  Łukasz Zaniewski  AW  Agnieszka Młoda  AW    
10.  Grzegorz Dziamski  LKT  Daria Dziamska  LKT  Nel Dziamska, Kai Dziamski  
11.  Adam Kamoś  wlkp  Maciej Gładyś  wlkp    
12.  Maciej Smoleński  AI  Piotr Jakubaszek  AI    
13.  Marta Waśkiewicz  AP  Mateusz Waśkiewicz  AP  Piotr Waśkiewicz  
14.  Andrzej Pawlak  wlkp  Marta Kubiak-Wiesiołek  wlkp  Piotr Wiesiołek (  
15.  Monika Zefirian  wlkp  Ewelina Swędrowska  wlkp  Aniela Kluczewska, Klemens Kluczewski  
16.  Marek Stachowiak  wlkp  Marcin Deckert  wlkp  Matylda Deckert, Mikołaj Stachowiak  
17.  Elżbieta Salamon  AW  Róża Szufladowicz  wlkp    
18.  Karolina Leczkowska  wlkp  Maria Binder  AW    
19.  Marek Śmiglak  AW  Krzysztof Kamiński  AW    
20.  Marcin Lutek  AM  Monika Wojtkowiak  AM    
21.  Rafał Bogacz  wlkp  Ewa Bogacz  AW    
22.  Janusz Babiarczuk  wlkp  Jola Babiarczuk  wlkp    
23.  Tomasz Twardowski  LZS  Elżbieta Twardowska  LZS    
24.  Natalia Banaszak  LZS  Bartosz Banaszak  LZS    
25.  Tadeusz Gilowski  wlkp  Renata Frydrychowicz  wlkp    
26.  Natalia Szymandera  AW  Marcin Szymandera  AW  Alicja i Wojtek Szymandera  
27.  Bartłomiej Kuśnierz  wlkp  Marta Musiał  wlkp    

skróty użyte w tabeli: ABP - Automobilklub Bialskopodlaski, AM - Automobilklub Mysłowicki,
AK - Automobilklub Królewski, AI - Automobilklub Inowrocławski, AP - Automobilklub Polski,
AW - Automobilklub Wielkopolski, LKT - Ludowy Klub Turystyczny Wyczół Gościeradz,
LZS - ZG LZS Jaraczewo
wlkp - woj. wielkopolskie